17 Maj

2013.05.17 – Fred w Zespole Szkół Samochodowo-Budowlanych

W dniu 17 maja w Zespole Szkół Samochodowo-Budowlanych w Częstochowie przy ulicy: Augustyna 3/7 odbyły się zajęcia profilaktyczne skierowane do młodych ludzi przed wakacjami. Młodzież otrzymała informacje na temat programu Fred oraz jak radzić sobie z presją rówieśniczą.

Dziękujemy dyrekcji i pani Katarzynie Sosnowskiej.

05 Maj

2013.05.05 – Rajd rowerowy do Olsztyna

W niedzielę 5 maja nasi podopieczni z Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego pod opieką wychowawców udali się na Rajd rowerowy do Olsztyna. Pogoda dopisała, wycieczka była bardzo udana.  Trasa przebiegała przez leśne ścieżki. Na koniec rajdu tradycyjnie już podopieczni zorganizowali ognisko z pieczonymi kiełbaskami.

01 Maj

2013.05.01 – Rajd po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

1 maja nasi podopieczni ze Świetlicy Socjoterapeutycznej „Ludki z Blaszanej Budki” wybrali się na Rajd po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.  Jura Krakowsko-Częstochowska słynie ze swego urozmaiconego krajobrazu. Trasa rajdu przebiegała  przez ciekawe miejsca. Chodziliśmy po lasach, zwiedzaliśmy ruiny zamku w Olsztynie. Na koniec zorganizowaliśmy grilla na świeżym powietrzu. Było bardzo ciekawie. Wszystkim bardzo podobała się wycieczka.