31 Sie

2013.08.31- Wyjscie na basen

Podopieczni ze Świetlicy Socjoterapeutycznej „Ludki z Blaszanej Budki” mogli dzisiaj po raz ostatni w te wakacje poszaleć na basenie przy ul. Dekabrystów. Dzieci pływały, zażywały kąpieli słonecznych. Chłopcy grali w piłkę nożną i siatkę. Kolejna wyprawa na basen przy ul. Dekabrystów czeka nas dopiero w przyszłym 2014 roku. 🙂

29 Sie

2013.08.29 – Remont Świetlicy Socjoterapeutycznej “Ludki z Blaszanej Budki”

Nasza Świetlica to bardzo ciekawe miejsce – dzieci mogą w niej ciekawie spędzać wolny czas, rozwijać swoje zainteresowania, ale przede wszystkim integrować się i wymieniać swoimi troskami.  W dniu dzisiejszym postanowiliśmy zrobić mały remont – odnowić kuchnię, pomieszczenie dzienne by podopieczni jeszcze lepiej się czuli w swoim drugim domu.

W remoncie pomagali wszyscy – wychowawcy, podopieczni, oraz wolontariusze. Wszystkim bardzo dziękujemy za pracę i trud jaki włożyli w odnowę Świetlicy.

 

14 Sie

2013.08.14 – Dyskoteka w Świetlicy Socjoterapeutycznej

14 sierpnia  w środę odbyła się w naszej Świetlicy Socjoterapeutycznej dyskoteka. Przybyli na nią nasi podopieczni. Dzieci śpiewały i tańczyły. Nie zabrakło rożnych zabaw, a także smakołyków w postaci lodów. 🙂 Zabawa była bardzo udana.

07 Sie

2013.08.07 – Babski wieczór w Świetlicy Socjoterapeutycznej

07 sierpnia w naszej Świetlicy Socjoterapeutycznej  zorganizowany  został „Babski wieczór”. To był absolutny relaks dla naszych podopiecznych. Dziewczęta malowały się, czesały,  szykowały drobne przekąski i plotkowały. Nie zabrakło tańców i śpiewania. Wszystkie młode damy bawiły się wyśmienicie 🙂