25 Wrz

2013.09.23-24 – Kryzys w Rodzinie – Szansa Na Przyszłość

W dniach 23-24 września odbyła się konferencja pt. Kryzys w Rodzinie – Szansa Na Przyszłość.

Pierwszy dzień konferencji skierowany był przede wszystkim do rodzin adopcyjnych i zastępczych, a także do rodzin, które przeżywają problemy związane z wychowaniem i rozwojem dziecka oraz osoby, które wspierają i udzielają pomocy rodzinom.

Pomysł Konferencji zrodził się w trakcie realizacji projektu Częstochowski Standard Pomocy Społecznej „Interwencja i Wsparcie”.

W drugim dniu konferencji została podsumowana realizacja wyżej wymienionego projektu partnerskiego, na który przybyli przedstawiciele Urzędu Miasta Częstochowy, partnerzy projektu – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Częstochowie, Polski Komitet Pomocy Społecznej, przedstawiciele organizacji pozarządowych zajmujących się pomocą społeczną i przemocą w rodzinie.

16 Wrz

2013.09.16 – Kolejna 18-tka w Ośrodku

2013-09-16-1367 urodziny w osrodkuOsiemnastka to chyba najbardziej wyczekiwane urodziny w życiu każdego z nas. 16 września obchodziliśmy kolejne już 18-te urodziny naszego podopiecznego 🙂 Był tort, życzenia i prezent.

Z okazji osiemnastych urodzin cały Ośrodek życzy rozsądku i sukcesów w dorosłym życiu,  wielkiego uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, i samych przyjemnych w życiu zdarzeń. 🙂