30 Cze

2015.06.30 – Turniej piłki nożnej w Aleksandrii.

We wtorek 30 czerwca dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej „Ludki z Blaszanej Budki” wraz z wychowawcami udały się na turniej piłki nożnej, który został zorganizowany w Aleksandrii. Nasza młoda piłkarska kadra grała przeciwko dzieciom mieszkającym w Aleksandrii 🙂 Zabawa była doskonała. Była pogoda, była zabawa i były kiełbaski z grilla. Na każdej buzi w tym dniu gościł uśmiech.

 

01 Cze

2015.06.01 – Dzień dziecka

1 czerwca  nasi podopieczni z CPOW „Przystanek Bardo”, Świetlicy Socjoterapeutycznej „Ludki z blaszanej budki”, a także z Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego dla Młodzieży Uzależnionej  obchodzili Dzień Dziecka.

Dzięki pięknej pogodzie, mogliśmy zorganizować szereg atrakcji dla naszych dzieciaków. Na boisku naszego Stowarzyszenia zorganizowany został turniej piłki nożnej, pokaz talentów i Mini Play Back Show. Nie zabrakło także zabaw z chustą Klanza, malowania twarzy czy smakołyków w postaci przeróżnych ciastek, ciasteczek,  lodów i kiełbasek 🙂 Każdy znalazł coś dla siebie. Była bardzo fajna zabawa – na każdej buzi w tym dniu gościł uśmiech.