28 Lip

2015.07.28 – Wyjście na Halę Częstochowa

28 lipca podopieczni z Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Przystanek Bardo” oraz Świetlicy Socjoterapeutycznej „Ludki z Blaszanej Budki” udali się na Halę sportową Częstochowa, która znajduje się przy ul Żużlowej.

Kilkuosobowe drużyny mogły zmierzyć się na boisku podczas mini rozgrywek 🙂 Zabawa była rewelacyjna. Wszystkim bardzo podobało się sportowe wyjście na halę.

 

27 Lip

2015.07.27 – Zabawa w Podchody

W poniedziałkowe popołudnie podopieczni ze Świetlicy Socjoterapeutycznej „Ludki z Blaszanej Budki” zorganizowali Podchody w dzielnicy Zawodzie w Częstochowie. Podopieczni wymyślali zadania dla kolejnych grup. Było bardzo interesująco i ciekawie. Podchody w naszej Świetlicy to jedna z najbardziej ulubionych form spędzania wolnego czasu.

 

24 Lip

215.07.24 – Wyjście na kręgle

W piątek 24 lipca nasi podopieczni ze Świetlicy Socjoterapeutycznej „Ludki z Blaszanej Budki” udali się wraz z wychowawcami na kręgle. Zabawa na kręgielni była wyśmienita. Podopieczni  wesoło i na luzie wspólnie spędzili czas.

23 Lip

2015.07.23 – Wyjście na Basen

W czwartek  23 lipca podopieczni z Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Przystanek Bardo” oraz Świetlicy Socjoterapeutycznej „Ludki z Blaszanej Budki” wspólnie z wychowawcami wybrali się na basen przy ul. Dekabrystów.  Piękna słoneczna pogoda sprawiła, że dzieci rewelacyjnie spędziły dzień pluskając się w wodzie 🙂

21 Lip

2015.07.21 – Pizza

DSC_0281We wtorek 21 lipca nasi podopieczni ze Świetlicy Socjoterapeutycznej „Ludki z Blaszanej Budki” wspólnie z opiekunami piekli pizzę.

Było mnóstwo mąki, sera, salami i zabawy. Podopieczni dzielnie ugniatali ciasto. Pizza była bardzo pyszna.

14 Lip

2015.07.14 – Babski wieczór

We wtorek 14 lipca na Świetlicy Socjoterapeutycznej „Ludki z Blaszanej Budki” organizowany był babski wieczór.  Dziewczęta malowały się, czesały i opowiadały ciekawe anegdotki 🙂 Nie zabrakło ciasteczek i różnego rodzaju słodyczy. Było bardzo miło. Na pewno powtórzymy w najbliższym czasie babski wieczór.

10 Lip

Zapytanie ofertowe

Niniejszym zapraszamy do składania ofert w ramach konkursu ofert prowadzonego na podstawie art. 701 – 705 Kodeksu cywilnego w celu wyłonienia  dwóch osób do prowadzadzenia  programu korekcyjno –edukacyjnego dla sprawców  przemocy w rodzinie.

I. Ogólny zakres obowiązków Wykonawcy:

1. Prowadzenie zajęć korekcyjno –edukacyjnych dla sprawców przemocy

2. Sporządzenie dokumentacji z przeprowadzonych zajęć

II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia :

Wykonawcy zobowiązani są do:

1. Przeprowadzenie 60 godzin zajęć korekcyjno – edukacyjnych dla sprawców przemocy

2. Opracowanie sprawozdania ze zrealizowanych zajęć

3. Przeprowaqdzenie diagnozy uczestników programu

4. Przeprowadzenie ewaluacji

III. Wymagania dotyczące Wykonawcy

1. Kwalifikacje zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 22 lutego 2011r. w sprawie standardu podstawowych usług świadczonych przez specjalistyczne ośrodki wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie, kwalifikacji osób zatrudnionych w tych ośrodkach, szczegółowych kierunków

prowadzenia oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych wobec osób stosujących przemoc w rodzinie oraz kwalifikacji osób prowadzących oddziaływania korekcyjno-edukacyjne

2. Doświadczenie w zakresie prowadzenia programu korekcyjno –edukacyjnego dla sprawców przemocy w rodzinie

3. Doświadczenie w pracy  z osobami – sprawcami przemocy domowej

10 Lip

182350W dniach 11-12.07.2015 nasi podopieczni z Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Przystanek Bardo” udają się na wypoczynek na Górę Żar.

Góra Żar znajduje się na Szczycie w Beskidzie Andrychowskim (wschodnia część Beskidu Małego), znajdujący się nad Jeziorem Międzybrodzkim. Pobytem pochwalimy się jak wrócimy 😉 Pozdrawiamy

10 Lip

Ruszyły zapisy na II Międzyośrodkowy Bieg im. Marka Kotańskiego

poznan-bieg-uliczny-w-luboniuInformujemy, że ruszyły elektroniczne zapisy na II Międzyośrodkowy Bieg im. Marka Kotańskiego.
W dniu 06.09.2015 po raz kolejny odbędzie się II Międzyośrodkowy Bieg im. Marka Kotańskiego. „Biegnę po trzeźwe życie”. W tym dniu zostaną zorganizowane trzy biegi: Maraton, dziesiątka i kilometr dla dzieci.Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej

Zapisy na stronie : http://biegkotanskiego2015.chiptiming.pl/