30 Paź

2015.10.30 – Podopieczni z Ośrodka na siłowni

W piątek 30 października podopieczni z Ośrodka wybrali się z opiekunami do zaprzyjaźnionej siłowni. W naszym Ośrodku wiele osób w ten sposób uwalnia nadmiar energii, a przy okazji ćwiczenia fizyczne  korzystnie wpływają na mięśnie i kondycje naszych podopiecznych 🙂

24 Paź

2015.10.24 – Rajd rowerowy nad jeziorko krasowe

W sobotnie popołudnie 24 października nasi podopieczni z Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego dla Młodzieży Uzależnionej wraz z opiekunami wybrali się na mini rajd rowerowy nad jeziorko krasowe. Jeziorko znajduję się w Kusiętach.

 

22 Paź

Dodatkowy numer tel do Ośrodka dla Młodzieży

Informujemy, że od dnia dzisiejszego zaczął działać nowy numer w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym dla Młodzieży Uzależnionej, pod którym można zgłaszać osoby na leczenie w Ośrodku. Numer 730 – 483 – 874 czynny w godzinach od 8.00 – 20.00

14 Paź

Podziękowania dla Travel Agency

Dyrektor Częstochowskiego Towarzystwa Profilaktyki Społecznej pani Ewa Lichterowicz złożyła podziękowania podczas wizyty w Kanadzie  naszym darczyńcom z Travel Agency – London Ontario Canada.

travel agencyIMG_20151001_105156

12 Paź

Udział w 25-leciu Caritas

caritasW dniu 11 października wiceprzewodnicząca Zarządu Częstochowskiego Towarzystwa Profilaktyki Społecznej pani Lilianna Ociepa-Kaźmirek wraz z Dyrektor panią Ewą Lichterowicz uczestniczyły w uroczystościach 25 lecia Caritas . Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Częstochowskiej CARITAS wytrwałości w pomaganiu innym i życzymy kolejnych wspaniałych lat wypełnionych dobroczynnością.

11 Paź

2015.10.11 – Rajd do Olsztyna

W niedzielę 11 października nasi podopieczni z Ośrodka wraz z wychowawcą udali się na rajd do Olsztyna.  Olsztyn, choć nie wielki, jest bardzo ciekawy dla turystów a także dla naszych podopiecznych ze względu na nagromadzone tu różnorodne atrakcje. Ruiny zamku górujące ponad miejscowością, jaskinie, skałki umożliwiające wspinaczkę, a także ścieżki leśne zachęcające do przechadzek bardzo przypadły do gustu naszym młodym wychowankom. Wszędzie tu można trafić podążając oznakowanymi szlakami turystycznymi. Choć wielu z naszych podopiecznych poznało już zalety Olsztyna – bardzo chętnie wracają w te strony.