10 paź

Relacja z IV Biegu im. Marka Kotańskiego

W niedzielę 8 października na stadionie Arena Częstochowa CKM Włókniarz odbył się IV Bieg im. Marka Kotańskiego na 3 dystansach: 42,195 km (dystans maratoński), 10 km i 1 km dla najmłodszych.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy razem z nami wzięli udział w tym wydarzeniu!
Dziękujemy zawodnikom, pracownikom i podopiecznym Stowarzyszenia, rodzicom, wolontariuszom, darczyńcom, Policji, służbom medycznym oraz wszystkim osobom i instytucjom wspierającym nas w zorganizowaniu Biegu 🙂

Wyniki: http://biegkotanskiego.cztps.eu/wyniki/ Read More

05 paź

Bieg im. Marka Kotańskiego – 4 edycja

Już w najbliższą niedzielę tj. 8 października, po raz czwarty organizujemy Bieg im. Marka Kotańskiego na 3 dystansach: 42,195 km (dystans maratoński), 10 km i 1 km dla najmłodszych.

Bieg rozpocznie się o godzinie 10.00 na SGP Arena Częstochowa CKM Włókniarz, przy ul. Olsztyńskiej 123/127(stadion żużlowy). Trasa  biegnie przez Jurę Krakowsko-Częstochowską, jej dokładny przebieg, Regulamin oraz więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Biegu: biegkotanskiego.cztps.eu.

Rejestracja na stronie internetowej http://biegkotanskiego17.chiptiming.pl/ oraz w biurze zawodów do 08.10.2017 r.

Zapraszamy wszystkich!

Nie biegasz? Przyjdź! Pokibicuj! Wiele atrakcji przygotowano również dla dzieci – malowanie twarzy, zabawy z chustą KLANZA, malowanie palcami itp.
Projekt jest dofinansowany przez Urząd Miasta Częstochowy.