11 gru

Mikołaj w Świetlicy Socjoterapeutycznej

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. Do Świetlicy Socjoterapeutycznej ” Ludki z Blaszanej Budki” przybył 6 grudnia długo oczekiwany przez dzieci gość Mikołaj- kochany przez wszystkich.

Tegoroczny Święty Mikołaj był w tym roku bardzo nietypowy. Mikołaj przybył na świetlicę wraz z policjantami z ruchu drogowego oraz dyrekcją Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Częstochowie. Wszyscy razem przekazali dzieciom paczki mikołajkowe. Była to również świetna okazja aby nasi najmłodsi podopieczni, zapoznali się z podstawowymi zasadami ruchu drogowego poprzez wspólną zabawę z wykorzystaniem autochodzika.

To niezwykle cenne doświadczenie pozwoliło zadbać o bezpieczeństwo naszych podopiecznych ukazując przy tym wielkie zaangażowanie Policji, która w swojej niezwykle trudnej i wymagającej pracy pomaga nam wszystkim wkładając w to całe swoje serce.

Serdecznie dziękujemy również pracownikom stacji Circle K, przy ulicy Bardowskiego, którzy w swojej wspaniałomyślności i dobroci zawitali z prezentami do naszych pociech.

Dziękujemy, że możemy liczyć na Waszą wspaniałomyślność.